Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pikošky!!!

Tanečníka, zpěváka, herce a modela Thomase Puskailera můžete potkat na Holiday Night Fever párty již tento pátek. Vyvrcholení tohoto měsíce a zahájení sezóny dovolených. Na DJ Stagi DJ Mia & DJ Don Marquez se skvělým hudebním koktejlem. Thomas Puskailer, celým jménem Thomas Jan Benjamin Puskailer se narodil v Holandsku. Absolvovat čtyřleté studium na Musical Academy Lucia Marthas v Amsterodamu, doplněné o roční studium na Joe Weston Acting Studiu v Amsterodamu a na Complete Vocal Institutu v Copenhagenu. Ztvárnil několik hlavních postav ve světových muzikálech, realizovaných v mezinárodní produkci: Dannyho Zukka v „Pomádě“, Tonyho Manera v “Horečce sobotní noci“, Rademese v „Disneyově muzikálu Aida“. Thomasovou slovenskou divadelní premiérou byla postava Džoka v muzikálu „Boyband“ na Nové Scéně v Bratislavě. Od října 2011 ho můžete obdivovat v muzikálu „Osmý světadíl“ pod vedením Jána Ďurovčíka. Do podvědomí české a slovenské veřejnosti se Thomas zapsal v roce 2009 jako finalista Česko-Slovenské Superstar. O jeho další hudební pokroky se starají slovenští hudebníci Peter Graus, Tomáš Zubák, Maroš Kachút, Slávo Solovič a Paolo Hubinák. V současnosti Thomas vystupuje ve dvou největších muzikálech, pořádaných na Slovensku, „Osmém světadílu“ a „BoyBandu“. Pořádá rovněž osvětovou akci pro školní mládež Eco Tour, v jejímž rámci na Slovensku popularizuje šetrný přístup k životnímu prostředí. Tento pátek, 29. června bude součástí programu Holiday Night Fever v ON Clubu, kde se společně s DJ Mia & DJ Don Marquez postará o neobyčejný hudební zážitek. Tedy na konec školního roku a zahájení sezóny dovolených párty, se kterou se nemusíte stydět vyjet do světa. Začátek ve 23.00 hodin a vstup je jako vždy v ON Clubu volný.

 

ŠOK! Dva gayové v ruském fotbale!!!

fotbal rusko4

Dva prvoligoví hráči zveřejnili svůj vztah, včetně osobních fotografií. Přitom ruský fotbal je jedním z nejhomofobnějších prostředí na světě. 

"Miluji ho," napsal Alexandr Kokorin, hráč FC Dynamo Moskva na sociální síť o svém příteli Pavlovi Mamajevovi, který hraje za CSKA Moskva. Pro ruské fotbalové fanoušky jde o obrovský šok. Jen málokteré fotbalové prostředí je tak homofobní jako právě ruské. Navíc otevřeně homosexuálních hráčů se ve světovém fotbale objevilo jen pár. 

Více: Anton Hysen: První otevřený gay v profesionálním fotbalu 

Na sociální síti VK, což je ruská obdoba Facebooku, se objevily fotografie ze společné dovolené obou hráčů v USA, které zveřenil Kokorin. Na fotkách se vzájemně objímají, dotýkají i líbají. 

Pro ruské fanoušky jde o naprostý šok, zatím nikdy se na veřejnosti k homosexualitě nepřihlásil žádný z hráčů. Naopak představa homosexálních hráčů je pro mnoho fanoušků i vedení klubů zcela nepřijatelná. Příkladem je klub Zenit Petrohrad, který zcela otevřeně odmítá hráče černé pleti,  původem z Jižní Ameriky a také gaye. "Nejsme rasisté, ale absence černých a gay hráčů je součást naší důležité tradice, která zdůrazňuje identitu klubu," stojí v manifestu zveřejněném na stránkách klubu.

Více: Do mé sexuality nikomu nic není, zuří fotbalista 

Ani Kokorinovi a Mamajevovi se nedostalo jednoznačné podory. Zatímco část fanoušků v internetových diskusích soudí, že jejich vzájemný vztah je čistě jejich soukromá záležitost, která nemá vliv na jejich hráčské kvality, další fanoušci mají zcela opačný názor a požadují, aby oba hráči byli okamžitě vyloučeni z klubů. 

Foto: Instagram/VK

fotbal rusko6

fotbal rusko5

fotbal rusko3

fotbal rusko